Про нас

«А все починалося з дитячої мрії …»

      З дитинства я завжди мріяла відкрити заклад, де можна було б творити на кухні дива. Готувати там швидко, смачно і красиво. Виготовлення піци для мене дуже схоже на мистецтво малювання. Розгортаючи тісто для піци, я уявляю, що це полотно для картини, накладаю соус – як наношу грунт, кладу інгредієнти – як пишу картину яскравими фарбами, і останній штрих – посипаю дрібкою спецій. І ось моя кулінарна картина готова! Приправляю її своєю любов’ю і надаю на розгляд цінителям смачної їжі.

Піца, пиріжки та булочки з різними начинками, запіканки, ватрушки, святкові кекси – це все смачна галерея «Pizzacolibri». Ми готуємо для Вас наші страви від щирого серця і з усією душею за домашніми рецептами і доставимо їх вам за вашим бажанням.

            Ми любимо свою справу! Ми любимо своїх клієнтів! Ми любимо свою громаду – тому готуємо найсмачнішу піцу та випічку.

             Ласкаво просимо в магазин «Колібрі»!!!

        Реалізація моєї мрії та створення цього сайту відбулися за допомогою програми ООН по відновленню і розвитку світу за фінансової підтримки уряду Польщі.

Програму ООН по відновленню і відбудову світу реалізовують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН в області народонаселення (ЮНФПА) та Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряду Великобританії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.